• Новак
DRUZY Унисекс Нови Пристигнување Метал Barbell Алка Природен Камен Накит Фитнес Молитва Гира Нараквици

DRUZY Унисекс Нови Пристигнување Метал Barbell Алка Природен Камен Накит Фитнес Молитва Гира Нараквици

DEN 103.00
DEN 103.20
-0 %
Во достапна форма

Пристапност

100% Сосема Нов Стил : Мода Накит/Луксузни Хривнија Материјал : Чист Природен Камен Големина : 19 cm Еластичен(8мм камен) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : пријател Одговара за : Млади и Зрелост женски и Овој накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Фенси Marquise Сечење Кубни Циркони Jewelr Пакет се Вклучени : 1 XNatural Камен Хривнија Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет Големина Истакна : 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен ЗАБЕЛЕШКА : производот во сликата можеби поголеми од реалните една, ве Молиме проверете ја големината пред Цел!!

Главните карактеристики

Должина:
about 190mm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Јаже, Верига
is_customized:
No
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик-и-безбедност
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
JWBHT107
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
druzy
Функција:
Декорација
хривнија должина:
за 190mm
мушка Дијаметар:
за 8mm
Нараквици За Користење:
роденденски Подарок, декорација
Број на монистра :
23+1
Материјал:
црна ахат/вулканска карпа/злато позлатен ironston/ект.

Избор на клиент