• Новак
Печатење Апстракт Убие Мет моделирање Убава коњ Уметничка Слика Дома Декор Дневна Соба Модерна Платно Печатење на Слики без рамка

Печатење Апстракт Убие Мет моделирање Убава коњ Уметничка Слика Дома Декор Дневна Соба Модерна Платно Печатење

DEN 436.00
DEN 823.68
-47 %
Во достапна форма

Пристапност


СОБИ
Бар, Подрум,Foyer,Игра Соба,Гаража,Салата,Ходникот Дом, Канцеларија,Домашно Кино,Детска Соба, Перење Соба.
Дополнителна Услуга. Сите предмети се испраќаат од Ali Express Стандард за Испорака/Epack/Кина се Регистрирате Воздух Mail. Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.Производот е направен во КИНА . Предмети може да биде вратена за размена или целосна наплата во рок од 30 дена од денот ќе примите вашата стока. Ако имате проблем за нашите трансакции, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние сме секогаш спремни да работат за вас !
ИСПОРАКА
1. Ние не сме одговорни за било каква купување после ова 30 дневен период.
ЗА CHROMATISM
1.
Драги Мои Пријател
ВЕ МОЛИМЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ГО НАПОМЕНА ПРЕД ДА КОНКУРИРААТ И ДА ЈА ПЛАТИ
1.Ако не го добиете објект откако ќе се исплаќа 28 дена,ве молиме контактирајте со нас; ние ќе се потрудиме да се реши тоа !
Политика на враќање :
Ние стоиме зад нашите производи. Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини.
Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, вашиот добие погрешен точка).

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16X22, 20X28, 24X32, 28X38
Бренд Име:
wlong
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Животните
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
камчиња
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Заврши Opition:
Не Врамени/ Не Се Протегала
Тип:
Платно Printings
Рамка на владата:
Формулиран
печатач:
Јапонија Принтер Epson
Платно:
230Gsm платно
1 Инч:
2.5 cm

Избор на клиент