• Новак
Универзален Мобилен Телефон Адаптер Заградата Планината - Бинокуларна Monocular забележување на т.н Опсегот Телескоп и Микроскоп Додатоци

Универзален Мобилен Телефон Адаптер Заградата Планината - Бинокуларна Monocular забележување на т.н Опсегот

DEN 557.00
DEN 671.52
-17 %
Во достапна форма

Пристапност

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Нашата посветеност кон доаѓањето време е 60 дена. Карактеристики : Универзална, Со супер голема широчина на опсег 52-100mm, одговара iphone 6plus/6/5s/5, Samsung Note , Sony, Sony Xperia Z и многу други брендови.Ако не добиете пакет по 60 дена, или сакате да знаете каде пакет, pleasecontact нас,
Ние ќе ви даде најдобар одговор.Ако не добиете пакет по 60 дена, или сакате да знаете каде пакет, pleasecontact нас,
Ние ќе ви даде најдобар одговор.htm (Aliexpres s услуги). Држете го вашиот уред од гребење и оштетување.
Универзален Мобилен Телефон Адаптер Заградата Планината - Бинокуларна Monocular забележување на т.Освен празници. Ние испрати пакет за излез во рок од 3 дена.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.com/help/new Contact Us.
Трговија на големо и пад на превозот се и поздрави
За промет на големо ,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае кратко време да пристигне.Производот ќе биде надвор од акциите на феноменот,
Ние веднаш ќе ве контактираме, се надевам, ќе може да се разбере
4. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Плати начин :
1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ЕВА Влошки - Телефонот е добро заштитени со висока густина ЕВА влошки. Овој дел може да се одделно месеци на било кој стандарден tripod (1/4-20). 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Компактна и лесна Тежина - 106g (3. Ali Express Стандард Превозот е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално (со 15-35 дена за време на испорака); E-пакет / UPS / Fedex / DHL / ТНТ
Се брз (3-10 дена за испорака), но тоа треба да плаќаат екстра превозот надомест.

Главните карактеристики

Бренд Име:
НВО
Тип:
Monocular
Број На Модел На:
cm-4
боја:
Црна

Избор на клиент

SCT да m48 адаптер
  • Новак

SCT да m48 адаптер

DEN 504.00

детали за производот Главно се применуваат за да се CELESTRON, MEADE, SCT, како што се Рефракција одраз телескоп и