• Новак
LEDGLE Мини LED Балон Светла Бела Круг Флеш Топката Светилки Не-LED трепка Круг Партија Балон Дневните Светла Бела Светлина

LEDGLE Мини LED Балон Светла Бела Круг Флеш Топката Светилки Не-LED трепка Круг Партија Балон Дневните Светла

DEN 658.00
DEN 997.44
-34 %
Во достапна форма

Пристапност


Информации
LEDGLE®- Еден Свет, Еден Светлина.
Нашите LED балон светлина е направен со супериорен материјал, кој гарантира долг животен век за вас. Покрај тоа, тој е способен да креира посебна атмосфера за повеќето прилики, како на пример, свадба , ангажман партија, кампување и barbeque.
Само уживајте во бесконечноста на визуелни и сензуална уживање со оваа LED балон светлина .
Спецификации :
Бренд : LEDGLE
Материјал : PC
Батерија тип : 2x LR41
Светла боја : дневна светлина бела
Работно време : >15 часа
Димензии : должина 0.6"/15mm
Пакет листата : 100x LED балон светла
Топло Информации
-Нашите LEDGLE LED Светло Доаѓа со 1 Година Гаранција Загарантирана.
-Ако сакате да знаете повеќе детали или имате било какви прашања, ве молиме да се погледне преку детални страница или контактирајте со сервисот.
Пакување листа
-100x LED балон светла

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
кул бело
Тип На Објект:
LED Светилки
Напон:
/
Обликот:
Свет
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Повод:
Градина
Моќ Толеранција:
1%
Бренд Име:
LEDGLE
Број на LED Чип:
1 buc
Просечен Живот (часот):
/
Зрак Агол(°):
270°
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
LED Чип Бренд:
/
База Тип:
/

Избор на клиент