• Новак
Најдобар Квалитет Нови За Опел Astra H Zafira Б Влезната Врата Електрична Контрола На Прозорецот Се Префрлите

Најдобар Квалитет Нови За Опел Astra H Zafira Б Влезната Врата Електрична Контрола На Прозорецот Се Префрлите

DEN 670.56
Во достапна форма

Пристапност

7 CDTI 2007/02-2010/11 1686 кзм, 81 KW, 110 PS За Опел Astra МК V H 1.6 2004/08-2009/03 1598 кзм, 132 KW, 180 PS За Опел Astra МК V H 1.8 2004/01-2009/05 1796 кзм, 103 KW, 140 КС За Опел Astra МК V H 1.9 CDTI 2004/08-2009/03 1910 година кзм, 74 KW, 100 ГЛАСАЧКО место За Опел Astra МК V H 1.9 CDTI 2004/08-2009/03 1910 година кзм, 110 KW, 150 PS За Опел Astra МК V H 1.6 2005/02-2010/11 1598 кзм, 77 KW, 105 PS За Опел Astra МК V H 1.7 CDTI 2004/01-2009/05 1686 кзм, 74 KW, 100 ГЛАСАЧКО место За Опел Astra МК V H 1.8 2008/05-2010/11 1796 кзм, 103 KW, 140 КС За Опел Astra Twintop МК V H 1.4 2004/04-2005/12 1364 кзм, 55 KW, 75 PS За Опел Astra МК V H 1.0 Турбо 2005/02-2010/11 1998 кзм, 125 KW, 170 КС За Опел Astra МК V H 2.9 CDTI 2005/02-2010/11 1910 година кзм, 110 KW, 150 PS За Опел Astra МК V H 1.
Најдобар Квалитет Нови За "Опел" Astra H Zafira Б Влезната Врата Електрична Контрола На Прозорецот Се Префрлите
Внимание!!!
Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!
Apllication : За Опел Astra МК V H 1.3 CDTI 2004/01-2009/05 1248 кзм, 66 KW, 90 PS За Опел Astra МК V H 1.7 CDTI 2005/03-2006/07 1686 кзм, 59 KW, 80 ГЛАСАЧКО место За Опел Astravan МК V H 1.6 2006/10-2010/11 1598 кзм, 132 KW, 179 ГЛАСАЧКО место За Опел Astra МК V H 1.6 2005/09-2010/11 1598 кзм, 77 KW, 105 PS За Опел Astra Twintop МК V H 1.3 CDTI 2005/08-2017/12 1248 кзм, 66 KW, 90 PS За Опел Astravan МК V H 1.9 CDTI 2005/02-2010/11 1910 година кзм, 88 KW, 120 ГЛАСАЧКО место За Опел Astra МК V H 1.

Главните карактеристики

Година:
за Опел Astra H 2005-2010 Zafira Б 2005-2015
Специјални Функции:
прозорецот се префрлите
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0.1cm
Бренд Име:
Malcayang
Објектот Должина:
0cm
Име На Модел:
За ОПЕЛ ASTRA H / Kombi / Stufenheck / TwinTop ZAFIRA Б / Ван
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0cm
Материјал Тип:
ABS Стандард
За Возило Брендови/Модел:
GMC
Објектот Тежина:
0.2kg

Избор на клиент