• Новак
3D Diy Дијамант Везови Пурпурна Мачка &Пеперутка Дијамант Мозаик Полн Плоштад Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Подарок Декорација

3D Diy Дијамант Везови Пурпурна Мачка &Пеперутка Дијамант Мозаик Полн Плоштад Дијамант Сликарство Крстот Бод

DEN 235.00
DEN 293.76
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


П : Е овој производ полна со дијаманти?
A : да почитувани,целата слика на плоштадот смола вежба .
DIY Дијамант сликарство производството чекори
◆1.
П : Што да правам ако не добие доволно дијамант?
A : почитувани Firend, можете да не контактирате повторно испраќање на дијамант ако се најде таму не е доволно. Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате!
Добредојдовте во мојата продавница
Ние избрани животната средина-пријателски смола материјали, Плоштад дијаманти е шарени три-димензионални сјај, дел јасно, одлична текстура.
П : Колку време ќе можете да го испратите производи?
A : почитувани, општо земено, ние ќе испрати пратката во рок од 5 дена по вашата исплата. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање.
П : Може ли да се направи дијамант слика од моите сопствени слики?
A : Да пријател, ние може да се направи дијамант слика на која било големина и било слики.
■DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за споделување. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо.
■DIY дијамант привлече личност од било која возраст може да се направи, бидејќи, вклучувајќи деца, членови на семејството и така семејството повеќе топло.
■DIY производство може да се доживее чувство на постигнување, способност и упорност се посветам на трпение, стари лица и деца се соодветни. Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки. Иако нашите производи не е најевтин, но. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи.

Главните карактеристики

Големина:
20cmx20cm, 25cmx25cm, 30cmx30cm, 35cmx35cm, 40cmx40cm, 45cmx45cm, 50cmx50cm, 55cmx55cm, 60cmx60cm, 70cmx70cm, 80cmx80cm
Стил:
Европа
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Применливи простор:
во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Hom
Ткаенина тип:
HD Платно
Дијамант тип:
Полн Плоштад Дијамант
алатки:
Дијамант јадење,Точка пенкало,Дупчење кал,Железо пинцети
Unfinish:
да,треба вашиот рачно изработени
Платно материјал:
Масло на платно
Го Поставите Типот:
Дома декорација
Производот Категорија:
Занаетите / Везови / Везана
Големина на Слика:
Според опција
Погоден:
Семејството, Пријателите,Децата

Избор на клиент