• Новак
Жените Вечер Панталона Одговара на Жени со Висок Квалитет Обичај прави Вино Тенок Одговара за Статистика Дами Работа Носат Панталони Одговара на Формално Женски 2

Жените Вечер Панталона Одговара на Жени со Висок Квалитет Обичај прави Вино Тенок Одговара за Статистика Дами

DEN 4013.00
DEN 4224.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте во Мојата Продавница : Ние сме фабрика продавачот .ние може да направи било боја,која било големина и било дизајн ,добредојдени се прилагодите Молам да ми кажете на вашата големина и боја befor e цел да Одговара, Вклучувајќи ( Јакна + Панталони ) Како да се измери ? ( Инчи или сантиметри )
1 . Деколте = ? 2 . Рамо = ? 3 . Должина на ракав = ? 4 , Armhole = ?
5 . Врвка за околу = ? 6 . Градите = ? 7 Стомак = ? 8 . Половината = ? 9 . Колковите = ?
10 . Јакна должина = ? 11 . панталони Должина = ? 12 . Бедрото = ?
13 . Висина = ? 14 . Тежина = ?
Големина На Табелата (Изберете Големина За Големината На Табелата)
ОДГОВАРААТ на боја картичка ( Можете да ја смените бојата на облека )
Сатенски боја картичка ( Можете да ја смените бојата на вест и вратоврска )

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
OnnPnnQ
is_customized:
Yes
Стил:
Формално
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Број На Модел На:
NV1018
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Материјал:
Волна
Облека Должина:
Редовни
Материјал Состав:
Волнени мешавина

Избор на клиент