• Новак
5.0 Мобилен Телефон За Elephone P6i За Jiayu G5S+Екран на Допир Панел Digitizer на Сензор на Допир, Пред Стакло екран осетлив на допир

5.0 Мобилен Телефон За Elephone P6i За Jiayu G5S+Екран на Допир Панел Digitizer на Сензор на Допир, Пред Стакло

DEN 420.00
DEN 420.48
-0 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако тоа е оштетен за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за тоа и да стапат во контакт со нас во времето.ве молам ве молам ве молам. Купувачи се одговорни за враќање postages ако проблеми се предизвикани од ваша страна. Руски Пријател , ве Молиме бидете сигурни дека вашето име лево на ред е вашиот F ull Име .
Слики покажуваат :
. Сите Точка доаѓа со Логото ,Не грижете се за тоа! Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да понуди детални информации за нас во 7 дена од примање,Ние ќе потврди на проблемот и потоа го понуди задоволни решение за вас .Ви благодарам многу.0" Мобилен Телефон За Elephone P6i За Jiayu G5 S+ Екран на Допир Панел Digitizer на Сензор на Допир, Пред Стакло екран осетлив на допир
Карактеристики на производот : тип на Производ : Екран на Допир (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Elephone P6i 1 PCSX Екран на Допир Digitizer 1 PCSXTools
Се истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање. Answer : ___________________________ Note : Почитувани Секој Купувачот,кога ќе ја напуштат повратни информации ве молиме љубезно donn не сподели фотографија на нашиот објект во повратни информации.

Главните карактеристики

боја:
Бела со алатки, Црна со алатки, Црна без алатки, Бела без алатки
Тип:
Екран На Допир
Бренд Име:
RTBESTOYZ
Екранот:
≥5
Број На Модел На:
За Elephone P6i
Компатибилен Бренд:
ELEPHONE
боја:
црна/бела
Главниот Екран Со Големина:
5.0 Инчи
Функција:
Стакло на Сензор на допир
квалитет:
100% тестирано
Транспорт:
Бесплатна Испорака

Избор на клиент