• Новак
Висок Квалитет 10pcs/многу Количка за Пластични Чевли за Чување Кутии торба Пластовидно Организатор Чевли Носителот Лесно DIY

Висок Квалитет 10pcs/многу Количка за Пластични Чевли за Чување Кутии торба Пластовидно Организатор Чевли Носителот

DEN 768.00
DEN 902.88
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Висок Квалитет 10pcs/многу Количка за Пластични Чевли за Чување Кутии Пластовидно Организатор Чевли Носителот кошница Лесно DIY 0404 Опис : Количеството : 10pcs Боја : Транспарентна Материјал : Пластични Тежина : app 68g/pc Може да се земе тоа, освен кога не се користат Овие кутии ќе ви помогне да се најде вашите чевли лесно и заштеда на време Големина S : 28cm(L)*18.5 cm(w)*10см(H) (за женски) Големина L : 33cm * 21cm * 12cm (за машки)

Главните карактеристики

Големина:
28X18X10cm, 33X21X12cm
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Употреба:
Чевли
Стил:
Модерна
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Обликот:
правоаголник
Решетки Количина:
1
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
201711902
Бренд Име:
Surelife
Производот:
кутија за чевли
Капацитет:
Чевли Складирање Boxe
Тип:
Чување На Кутии & Кантите

Избор на клиент