• Новак
1643206113 воздушна суспензија шок пред врвот гума Кочење планината одговара на мерцедес W164

1643206113 воздушна суспензија шок пред врвот гума Кочење планината одговара на мерцедес W164

DEN 950.40
Во достапна форма

Пристапност


Објектот спецификите
Бренд Име : gzwabo
Тип : шок апсорбер
Големина : стандард големина
Материјал : гума
OE БР. : 1643206113
Состојба : нова
Позиција : предната
За Возило Брендови/Модел : Одговара на Мерцедес W164
Место на Потекло : Guangdong,Кина
Пакување&Испорака
Пакување Детали : картон или да ги следат потребите на клиентите
Време на испорака : 5~7 дена по плаќање
Нашите Услуги
Ние мислиме дека најважните три нешта се : 1.квалитет;2. по-продажбата на услугата;3.искреност.
Ако сте заинтересирани во нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, ние ќе про-
врски, за да обезбедат најдобра услуга.Добредојдовте вашето барање.

Главните карактеристики

боја:
164 задниот дел, 164 пред
Тип:
Топ Гума
Објектот Дијаметар:
10cm
Име На Модел:
1643206113
Бренд Име:
gzwabo
Објектот Ширина:
10cm
Материјал Тип:
Гума
Објектот Висина:
10cm
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
0.2kg
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц

Избор на клиент