• Новак
8steps S-6XL плус големина зима нова имитација фокс крзно крои грб Блискиот Исток луксузни жените faux крзно вест топол капут wj1235

8steps S-6XL плус големина зима нова имитација фокс крзно крои грб Блискиот Исток луксузни жените faux крзно

DEN 2493.00
DEN 3238.08
-23 %
Во достапна форма

Пристапност


ГОЛЕМИНА Должина Рамо Ракав Биста cm cm cm cm S 78 36 / 82 M 79 37 / 88 L 80 38 / 90 XL 81 39 / 94 2 XL 82 40 / 98 3 XL 83 41 / 102 4 XL 84 42 / 104 фустан големина е малку Мал .
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."
Белешки
Ова е во одличен квалитет .
ние може да го испратам до тебе за слободни
некои conuntry може да се испрати од EPACKET
околу 15-20 дена може да ге вас .
S-6 XL толку многу големини можат да бидат избрани .

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Бренд Име:
Ева слобода
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Тип:
Тенок
Декорација:
Крзно,Пердуви
Број На Модел На:
wJ1235
Материјал:
Зајакот Крзно,Faux Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Комбинација Крзно
Јака:
Мандарински Јака
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго

Избор на клиент