• Новак
За YAMAHA YZF R25 R30 Р3 Мотор Мотор Фабричките Издувните Средината на Поврзување Линк Цевка Адаптер Лактот Сосема Нов

За YAMAHA YZF R25 R30 Р3 Мотор Мотор Фабричките Издувните Средината на Поврзување Линк Цевка Адаптер Лактот

DEN 571.00
DEN 713.28
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


За YAMAHA YZF R25 R30 Р3 Мотор Мотор Фабричките Издувните Средината на Поврзување Линк Цевка Адаптер Лактот 100% Сосема Нов
Опис
Материјал : Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик
Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет!
Fitment :
За Yamaha YZF R25
За Yamaha YZF Р3
За Јамаха R30
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2. Ве молиме да се осигурате овој дел одговара за вашиот мотор пред правење на нарачка. 3. Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере. Подолу се детални фотографии :

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Тежина:
3kg
Име На Модел:
за Yamaha YZF Р3 R25 R30
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Motobike Направи:
Јамаха
одговара 1:
За Yamaha YZF Р3 2014-2016
Се вклопат 2:
За Јамаха Р3 2014-2016
Одговара 3:
За Yamaha YZF R25 2014-2016
Одговара 4:
За Јамаха R25 2014-2016
Одговара 5:
За Јамаха МТ-03 2014-2016
Одговара 6:
МТ-03 2014-2016
Одговара 7:
MT03 2014-2016
Одговара 8:
Р3 2014-2016
Одговара 9:
R25 2014-2016

Избор на клиент