• Новак
1PC 8.5 cm Метална Паричка Чанта Торба DIY Занает Рамка Бакнеж Затворач Заклучување Додатоци 2017 Мода Жените Торба Додатоци Ново Сребро.

1PC 8.5 cm Метална Паричка Чанта Торба DIY Занает Рамка Бакнеж Затворач Заклучување Додатоци 2017 Мода Жените

DEN 37.00
DEN 58.08
-36 %
Во достапна форма

Пристапност

1 PC 8.5 cm Метална Паричка Чанта Торба DIY Занает Рамка Бакнеж Затворач Заклучување Додатоци 2017 Мода Жените Торба Додатоци Ново Сребро Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Шиење дупки и лесно да се инсталира Гроздобер стил изгледа Одговара за : кеси/чанта одличен подарок за себе или вашето семејство и пријател Материјал : Метал Големина : 8.5 cm/3.34"(приближно) Боја : Сребро Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Чанта Рамка(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Главните карактеристики

Тежина:
17g
Тип:
се справи со
Бренд Име:
THINKTHENDO
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
3TJ00271

Избор на клиент