• Новак
Жените Пролет Падне Лабава Долг Ракав Блузи Долго Cardigan Дама Грб Јакна Outwear

Жените Пролет Падне Лабава Долг Ракав Блузи Долго Cardigan Дама Грб Јакна Outwear

DEN 751.00
DEN 863.52
-13 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Производ ID : 2413 Боја : Црна, Темно Сива, Каки Материјал : Памук + Полиестер Шаблон Тип : Цврсти Половината Линија : Природни Ракав Стил : Долг Ракав Стил : Мода Повод : Случајни Должина : Средината на Теле Должина Сезона : Пролет/Есен Уникатен стил, создаде прекрасни облини, направи што повеќе убави, мода, секси и елегантен. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. Ако ви се допаѓа предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас,и ние ќе го прават истото за вас. Ве молиме користи редовна поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Пред да се врати ставки, ве молиме осигурете се дека ја имате нашата адреса и напишете "подарок" за испорака на состојба. Поштенски одговорни за купувачот. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме благодарни за можноста да се реши проблемот пред прибегнување кон повратни информации. Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Долго
Стил:
Повик
Број На Модел На:
2413
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
bobibla
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни

Избор на клиент