• Новак
TOPNAVI Трепне 6.0 2Din 6 Автомобил Главата Единица DVD Player Авто Аудио За Новата KIA Carens/Sorento Стерео Bluetooth GPS Навигација MP3 SD

TOPNAVI Трепне 6.0 2Din 6 Автомобил Главата Единица DVD Player Авто Аудио За Новата KIA Carens/Sorento Стерео

DEN 13267.68
Во достапна форма

Пристапност

Поддршка воланот контрола Поддршка rearview камера влез за USB/ТФ-картичка порта Главното мени Јазици : англиски, италијански, француски, шпански, германски, португалски Спецификации GPS Оперативен Систем Windows CE 6.
Buildin g во мапата бесплатно како подарок во нашата единица
Со цел да се обезбеди дека производот може да се вклопат во вашиот автомобил и,
Може ли да ве молиме да ни одговори на неколку прашања, пред да се подготви ред за вас :
1 Може да ве молам да контролната табла слика на вашиот автомобил и го испрати до нас за да се провери?
2 Може ли да ни кажете на вашиот автомобил специфичен модел и година?
3.2 -8 инчен (зависи модели на автомобили) Екран со Резолуција од 800 x 480 OSD Јазици англиски, италијански, француски, шпански, германски, португалски Медиуми Тип DVD-R/RW, PDF, PNG, JPG, DIVX, RMVB, DVD, DVD-RAM меморија, Mp4, JPEG,WMA, Mp3, VCD, CD+R/RW, CD-R/RW, CD, MPEG4, AVI, DVD+R/RW Радио Одговор пропусен Опсег СУМ : 522 KHz-1620 KHz;FM : 87.5 MHz-108 MHz Засилувач & Интерфејс Засилувач Максимална Излезна Моќност / Канал Количина 45 W x 4 Далечински Управувач Да Конектор Тип
1 x КОЧНИЦА ПРОВЕРИТЕ, 1 x/V НАДВОР, 1 x/V ВО, 1 x GPS АНТЕНА, 1 x USB, 1 x SUBWOOFER,
1 x ПОМОШЕН, 1 x МОЌ, x ВОЛАНОТ КОНТРОЛА, 1 x REARCAMERA Општ Тип 2 Din / 1 DIN Боја Црна Нето Тежина(kg) 4 Гаранција 1 година Она што е во кутијата
Моќ кабел × 1, GPS антената × 1, 8 GB Мапата картичка 1 X USB кабел × 1, упатството за Корисникот × 1, DVD домаќин × 1,
Радио антена Адаптер X1 , РКА кабел X 1
.

Главните карактеристики

Боја Име:
Црна
GPS тип:
Возилото GPS Единици & Опрема
Специјални Функции:
FM Предавателот,DVD Плеер,Допрете Екран,Радио Тјунер,Bluetooth,MP3/MP4 Плеери
резолуцијата на екранот:
800x480
Бренд Име:
WANUSUAL
Оперативен Систем:
Windows CE 6.0
Екранот:
tft екран на допир
HD Екран:
800*480
ПРОЦЕСОРОТ:
ARM11+ARM9 833MHZ фреквенција
Поддршка за HD:
720P,1080P,RMVB видео,полн вид
Надворешна Меморија:
До 32GB/ТФ-Картичка
Засилувач Максимална Излезна Моќност:
45 W x 4
Тип:
2 din
GPS Процесор:
SF 2531
Гаранција:
1 година

Избор на клиент