• Новак
beibehang грчки љубов море се зголеми цвет сликарство фото mural тапети за ѕидови 3 d спална соба во ЖИВО позадина ѕид хартија 3d тротоарите

beibehang грчки љубов море се зголеми цвет сликарство фото mural тапети за ѕидови 3 d спална соба во ЖИВО позадина

DEN 734.00
DEN 1440.00
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

76m2 заокружување . Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина) 2 : Купи Сега. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Вистински фотографии и слики се покаже присуство на мала количина на боја отстапување Потсетник; ние не сме одговорни за било царински давачки
Опис На Производот
Опис на производот Внимание ќе процесот на нарачка во рок од 7 дена по расчисти исплата. Не ролни.

Главните карактеристики

Димензии:
1m2
Број На Модел На:
2378
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Стил:
Медитеранот
Површински Третман:
Печатени

Избор на клиент