• Новак
Нордиските Стил Платно Уметност Печати Сликарство Постер На Тенџере Растенија,Цртан Филм Ѕид Слики За Домашна Декорација,Формулиран Ѕид Оркестарот

Нордиските Стил Платно Уметност Печати Сликарство Постер На Тенџере Растенија,Цртан Филм Ѕид Слики За Домашна

DEN 182.00
DEN 280.80
-35 %
Во достапна форма

Пристапност


Нордиските Стил Платно Уметност Печати Сликарство Постер На Тенџере Растенија
Цртан Филм Ѕид Слики За Домашна Декорација
Формулиран Ѕид Оркестарот LZ958&LZ959&LZ960 &LZ961
Answer : ___________________________ Note :
1. Таму може да биде мала разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор амбиент.
2.Големината е мерени рачно. Толеранција е 0.5 cm.
Материјал : Платно
Тема : Современ Стил
Рамка : Без рамка
Големина : Како што е прикажано во табела

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
20x25cm 8x10inch, 21x30cm A4, 28x36cm 11x14inch, 30x40cm 12x16inch, 30x42cm A3, 40x50cm 16x20inch, 50x71cm 20x28inch
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Бренд Име:
Меморија Боја
Предмети:
Цртан филм
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Број На Модел На:
LZ958&LZ959&LZ960&LZ961
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство

Избор на клиент