• Новак
Користи Предната Камера 5.0 MP Модул За Doogee T5 MTK6753 Octa Core IP67 5.0 Инчен 1280x720 Бесплатен Превозот

Користи Предната Камера 5.0 MP Модул За Doogee T5 MTK6753 Octa Core IP67 5.0 Инчен 1280x720 Бесплатен Превозот

DEN 567.00
DEN 623.52
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


Топло Добредојде Во Продавница
Вистински Производ Фотографии Навистина Во Парк
Врвот Продавачот на Телефони Додатоци
Добар По Продажба На Услуги
[ Вид Забелешка : ]
1.0 Инчен 1280x720 Бесплатен Превозот + Следење на Број
За Драги Купувачот
Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.0 MP Модул За Doogee T5 MTK6753 Octa Core IP67 5.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.0 MP Модул
Користи Предната Камера 5.Препорачуваме професионална инсталација. Ве молиме обидете се да го надградите вашиот телефон ROM фирмверот да најновиот. Ве молиме проверете поврзани жица, врската.
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 00-20 : 00 Часот Од понеделник До сабота.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови. Ние ќе се реши тоа добро за вас.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
DOOGEE T5
Бренд Име:
ebuydoor

Избор на клиент