• Новак
20pcs Автомобил Браник Фендер Пластични Заковки 10мм Дупка Црна сврзувачки елементи за Ford APR28_10

20pcs Автомобил Браник Фендер Пластични Заковки 10мм Дупка Црна сврзувачки елементи за Ford APR28_10

DEN 72.00
DEN 89.28
-19 %
Во достапна форма

Пристапност


Овие занитвам сврзувачки елементи се изработени од пластични материјали, погоден за автомобил употреба.
Автомобилот е добар додаток, најчесто се користи за монтирање страна здолништа, браници и други украси.
Овие клипови се погодни за цврсто се држи нешто во добра дијаметар дупка.
Тие може да се користи на автобуси, возови, авиони, камиони, каравани и автомобили.
Спецификација :
Одговара за Ford Име на Производ Пластични Заковки Материјал Пластични Боја Црна Глава Дијаметар 24mm/ 0.94" Фит Дупка со Дијаметар од (Макс.) 10мм/ 0.39" Матични Должина 22mm/ 0.87" Пакет Содржина
20 Компјутери x Пластични Заковки
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
20 Pcs x Пластични Заковки

Главните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
пластични Заковки
is_customized:
Yes

Избор на клиент