• Новак
Пресврт 2018 зима Волнени и Кашмир Плетени топло Костим V деколте, Сомот Џемпер + Mink Кашмир Панталони Слободно Два дела wj1224

Пресврт 2018 зима Волнени и Кашмир Плетени топло Костим V деколте, Сомот Џемпер + Mink Кашмир Панталони Слободно

DEN 4622.00
DEN 6003.36
-23 %
Во достапна форма

Пристапност


информации за производот
големина информации S/38 должина 63cm биста 88, хип 90, долги панталони 102 М/40 должина 64cm биста 94, хип 96, долги панталони 103 L/42 должина 65cm биста 100, hip102, долги панталони 104 понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm
Пинк
Сива
небото сино
Кајсија

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
Ева слобода
Материјал:
Кашмир,Бамбус Влакна,Волна
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Никој
Декорација:
Вез,Џебови
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Облека Должина:
Редовни
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Пол:
Жените
Ткаенини:
сплетам

Избор на клиент