• Новак
Bjmoto Мотоцикл Р ДЕВЕТ Т Сребро Предна Кочница Caliper Покрие Guard Заштитник За BMW R1200GS LC R1200GS ADV motorcross

Bjmoto Мотоцикл Р ДЕВЕТ Т Сребро Предна Кочница Caliper Покрие Guard Заштитник За BMW R1200GS LC R1200GS ADV

DEN 1586.00
DEN 1823.52
-13 %
Во достапна форма

Пристапност


Мотоцикл Р ДЕВЕТ Т Сребро Предна Кочница Caliper Покрие Guard Заштитник За BMW R1200 GS LC R1200 GS ADV motorcross Мотоцикл Предна Кочница Caliper Покрие Заштита Покрие Guard
Материјал : Алуминиум
Боја : Сребрена
Fitment :
За BMW R ДЕВЕТ Т 2014 2015 2016 2017
За BMW R1200 GS LC 2013-2016
За BMW R1200 GS ADV 2014-2016

Главните карактеристики

Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Motobike Направи:
BMW
Име На Модел:
ACS-005-SV
Објектот Должина:
15.8cm
Објектот Ширина:
9.3cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.19kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
боја:
Сребро.
Fitment:
За BMW R ДЕВЕТ Т 2014 -2017 R1200GS LC/ADV 2014-2016

Избор на клиент