• Новак
За Леново S850E S850 S850T Црна Боја на Екран на Допир за Digitizer LCD Дисплеј Собранието Бесплатен Превозот

За Леново S850E S850 S850T Црна Боја на Екран на Допир за Digitizer LCD Дисплеј Собранието Бесплатен Превозот

DEN 1002.72
Во достапна форма

Пристапност


Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, UPS-от, FEDEX, EMS, хонг конг Воздухопловната ,Кина Воздухопловната по ваш избор.
Ние обезбеди гаранција за сите делови што се продава.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Нарачки ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден. Во акции за да се обезбеди promp испорака.
* EMS нормално ти стигне во 4-6 дена.
* HK/Кина пост воздухопловната нормално се постигне во светот во 10-20 дена. Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод. Сите производи се во добра состојба
. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа.00 ЧАСОТ (Пекинг Време); во спротивно ние ќе брод на следните работни дена.
* DHL,UPS-от и Fedex нормално трае од 2 до 5 дена за да стигне до вас. И ние и ветуваме тука, ако се тоа лоши, бидејќи на сиромашните пакет, тоа ќе биде 100% наша одговорност, и ние ќе се грижи за тоа. Пакување : Сите Таблета/ Телефон Резервни Делови Спакувани во анти-статички кеси, а потоа ставете го во меур торба или мала кутија за да се обезбеди сигурност во транспортот.

Главните карактеристики

боја:
Црна
Број На Модел На:
s850
Екранот:
> 3
Компатибилен Бренд:
Леново
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
KUERT

Избор на клиент