• Новак
HIPERDEAL HDMI 1080P Машки VGA Женски Видео Кабелот Конвертор Адаптер Кабел За HDTV ТВ за PC

HIPERDEAL HDMI 1080P Машки VGA Женски Видео Кабелот Конвертор Адаптер Кабел За HDTV ТВ за PC

DEN 196.00
DEN 288.00
-32 %
Во достапна форма

Пристапност


HDMI 1080 P Машки VGA Женски Видео Кабелот Конвертор Адаптер Кабел За HDTV ТВ за PC
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
HDMI VGA Адаптерот овозможува конекција VGA монитори и проектори поддржува максимална резолуција. Поврзување на вашиот нов Лаптоп, Лаптоп, HD DVD,HD DV без VGA интерфејс за проектор, Прикажување, LCD, ТВ & Следи во стариот модел со VGA интерфејс само за големиот екран гледање.
Таа поддржува полна големина high-definition резолуција од 720p или 1080p.
Се конвертира HDMI VGA.
Издржливи ABS Изградба.
Максимална резолуција е 1920 x 1200 на 60hz.
HDMI верзија 1.3 во согласност и во согласност со HDCP.
Текст на резолуцијата прифатено : 480i/480p/576i/576p/720p/1080i/1080p.
Компатибилен со сите верзии на HDMI до 720p и 1080p.
Пакетот вклучува :
1 x HDMI VGA Кабел Адаптер

Главните карактеристики

Должина:
Бренд Име:
HIPERDEAL
Пол:
Машко-Женски
Број На Модел На:
Адаптер
Конектор A:
HDMI,Мини HDMI,РКА,VGA,DVI,USB,Мини USB,Mini Displayport(Мини ДП),Тип-C,Оптички Интерфејс,Микро USB,Џек,Displayport(ДП),Micro HDMI,Молња,Speakon,Коаксијален,S-Video,Oxyacid Слободни Бакар,ПОМОШЕН,Thunderbolt 3,BNC,Избалансирани Интерфејс,XLR
Конектор Б:
HDMI,VGA,РКА,Микро USB,Мини HDMI,DVI,USB,Џек,S-Video,Мини USB,Micro HDMI,Молња,Mini Displayport(Мини ДП),Speakon,Oxyacid Слободни Бакар,Displayport(ДП),ПОМОШЕН,Коаксијален,Оптички Интерфејс,Тип-C,BNC,Thunderbolt 3,Избалансирани Интерфејс
Тип:
HDMI Кабли
верзија:
HDMI 2.1
Примена:
Говорник,Компјутер,Мултимедијални,Телефон,За iPod,Микрофон,Монитор,DVD Плеер,Телевизија,Засилувач,Проектор,ТВ КУТИЈА,MP3 / MP4 Плеер,Камера
Пакување:
Polybag
Надворешниот Дијаметар:
as show
Пакет:
Yes
Функција:
HDMI2.0
Примена:
мобилен телефон
оклопна:
како се покаже
Конектори:
HDMI Машки да се Женски (Стандарден HDMI 19pin конекција)
Должина на кабел:
Злато позлатен конектори

Избор на клиент