• Новак
Универзална Алуминиум Количка Контролер АТВ Ролери / Хеликоптер Ролери Мотоцикл синџир tensioner Синџир прилагодувач

Универзална Алуминиум Количка Контролер АТВ Ролери / Хеликоптер Ролери Мотоцикл синџир tensioner Синџир прилагодувач

DEN 1160.00
DEN 1160.16
-0 %
Во достапна форма

Пристапност

НИ 11.39 / set НИ 12.2 / set НИ 16.99 / set НИ 6.84 / пар НИ 19.99 / пар НИ 1.98 / пар НИ 11.99 / set НИ 9.99 / пар НИ 18.99 / пар НИ 5.39 / пар
состојба
Синџирот tensioner е најдобро за вашиот хеликоптер проект! Оваа tensioner автоматски се прилагодува додека ја вози преку многу моќен torsion пролет во која тензија е целосно прилагодливи. Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјал : Алуминиумски + Гума Fitment : ве Молиме мерка Мотоцикл рамка сопствени клип цевка 's спецификации пред наддавање, да добиете најмногу соодветни spec tensioner. Универзална одговара на повеќето мотоцикл.
пакетот вклучува :
1 парче на Мотоцикл синџир tensioner
Answer : ___________________________ Note : синџир авто tensioner Некои мотоцикли треба различни големини, треба да се купи според вашиот сопствен мотор големини Синџир прилагодувач

Главните карактеристики

Бренд Име:
YOWLING
Тип На Објект:
Синџир Поставува
Име На Модел:
CE
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
521g
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум + Гума
Специјални Функции:
Мотоцикл синџир tensioner
Fitment:
Универзална одговара на повеќето мотоцикл АТВ
is_customized:
yes

Избор на клиент