• Новак
2 Парчиња D20mm Завеса Род Декоративни Мултифункционален заградата 7.5 cm , Странични Додатоци Заградата за Прозорецот за Декорација

2 Парчиња D20mm Завеса Род Декоративни Мултифункционален заградата 7.5 cm , Странични Додатоци Заградата за

DEN 866.00
DEN 911.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Главните карактеристики

Тип:
Прозорец-Облекување Хардвер
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Br20010
Бренд Име:
baixifei
Тип:
Протези за Прачки
боја:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
D20

Избор на клиент