• Новак
BRZFMRVL Зимска Јакна Жените Топол капут пролет Памук Солидна боја голема големина S-3XL снег зимски капут

BRZFMRVL Зимска Јакна Жените Топол капут пролет Памук Солидна боја голема големина S-3XL снег зимски капут

DEN 2784.00
DEN 5061.60
-45 %
Во достапна форма

Пристапност

modname=ckeditor

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Плетени
Тежина:
warm coat
Пополнување:
Полиестер влакна
Број На Модел На:
топол капут
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Шема
Тип:
Тенок
Дебелина:
Дебели
Бренд Име:
mozhini
Маскирани:
No
топол капут:
зимски капут
winer јакна:
топла јакна

Избор на клиент