• Новак
ЗА DELL ЗА Inspiron 24 3455 Сите-Во-Едно SATA HDD / Оптички Диск Кабел ХАРД ДИСК CXKJP

ЗА DELL ЗА Inspiron 24 3455 Сите-Во-Едно SATA HDD / Оптички Диск Кабел ХАРД ДИСК CXKJP

DEN 1513.44
Во достапна форма

Пристапност

Пред да се испрати , ние ќе се тестира повторно да се осигураме дека нашите купувачи ќе добијат работни совршен еден. Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени.Вратени предмети мора да биде иста состојба како што ја добиле.
Пакет :
За да бидат спакувани во Писмото, анти-статички кеси, завиткани од меур торба, во тетрапак;
ПРЕВОЗОТ
1. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор.Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail.Ние нудиме 30 дена гаранција за нашите производи .Неисправни предмети мора да бидат пријавени во рок од 7 дена по примањето на предметите. Клучот е во тоа што треба да ми го кажете вашето име и презиме , Детални Адреса,ви благодариме . Кога ќе платат за тоа, бидете сигурни да ни даде точни детали, како што се примачот име, адреса, post code, град име, телефонски број , ви благодариме!
3.Вашето задоволство е наша цел. но ние можеме да брод на друг, еден по добиеме оној што го испрати назад . Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3.

Главните карактеристики

Должина на кабел:
0.2 m
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
3455
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
ASDFGHJK

Избор на клиент