• Новак
Нови Лето Смешно Животно т-маица Хип Хоп Скутер Кралот Лав Лице Т кошула Мажите Азија Големина Cloting Битник Улица tees Кул Блузи

Нови Лето Смешно Животно т-маица Хип Хоп Скутер Кралот Лав Лице Т кошула Мажите Азија Големина Cloting Битник

DEN 403.00
DEN 719.04
-44 %
Во достапна форма

Пристапност


Информации За Производот
Состојба : 100% Сосема нов
Боја : Како што е прикажано
Големина : S M L XL XXL XXXL
Pls изберете ја вашата големина база на табелата подолу :
(±1-2cm се разликува поради прирачник за мерење)
Почитувани Ова е Азија Големина Должина(cm) Рамо(cm) Биста(cm) Ракав(cm) -(cm) S 65 43 92 16 - М 66 44 96 17 L 68 46 100 18 - XL 71 48 106 19 2 XL 73 51 112 20 - 3 XL 75 53 118 20 - 4 XL - - - - - "Големина mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay
3. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ве молиме да ја плати во рок од 7days од цел
За Превозот
1."
За Плаќање
1.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Готски
Материјал:
Полиестер,Spandex
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Животните
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
VagaryTees

Избор на клиент