• Новак
TOPNAVI Трепне 6.0 Две Din 7 Автомобил Медиа Центар DVD Плеер Радио За Новиот Nissan Teana Стерео GPS Навигација Touch HD TFT Екран

TOPNAVI Трепне 6.0 Две Din 7 Автомобил Медиа Центар DVD Плеер Радио За Новиот Nissan Teana Стерео GPS Навигација

DEN 15261.12
Во достапна форма

Пристапност

Поддршка воланот контрола Поддршка rearview камера влез за USB/ТФ-картичка порта Главното мени Јазици : англиски, италијански, француски, шпански, германски, португалски Спецификации GPS Оперативен Систем Windows CE 6.5 MHz-108 MHz Засилувач & Интерфејс Засилувач Максимална Излезна Моќност / Канал Количина 45 W x 4 Далечински Управувач Да Конектор Тип
1 x КОЧНИЦА ПРОВЕРИТЕ, 1 x/V НАДВОР, 1 x/V ВО, 1 x GPS АНТЕНА, 1 x USB, 1 x SUBWOOFER,
1 x ПОМОШЕН, 1 x МОЌ, x ВОЛАНОТ КОНТРОЛА, 1 x REARCAMERA Општ Тип 2 Din / 1 DIN Боја Црна Нето Тежина(kg) 4 Гаранција 1 година Она што е во кутијата
Моќ кабел × 1, GPS антената × 1, 8 GB Мапата картичка 1 X USB кабел × 1, упатството за Корисникот × 1, DVD домаќин × 1,
Радио антена Адаптер X1 , РКА кабел X 1
.
Buildin g во мапата бесплатно како подарок во нашата единица
Со цел да се обезбеди дека производот може да се вклопат во вашиот автомобил и,
Може ли да ве молиме да ни одговори на неколку прашања, пред да се подготви ред за вас :
1 Може да ве молам да контролната табла слика на вашиот автомобил и го испрати до нас за да се провери?
2 Може ли да ни кажете на вашиот автомобил специфичен модел и година?
3.0 GPS Процесор SF 2531 GPS Картичка ТФ-Картичка Поддршка на Мапата Kudo, PAPAGO, Sygic, IGO Гласовни Навигација Да Надворешната Меморија До 32 GB/ТФ-Картичка Карактеристики
SD/USB Поддршка, Екран на Допир, FM Предавателот, Subwoofer Излез,Воланот Контрола, 3 D Интерфејс,
i Pod, GPS, вградена Bluetooth Екранот Размер 16 : 09 Големина на Екранот 6.

Главните карактеристики

Боја Име:
Црна
GPS тип:
Возилото GPS Единици & Опрема
Специјални Функции:
FM Предавателот,DVD Плеер,Допрете Екран,Радио Тјунер,Bluetooth,MP3/MP4 Плеери
резолуцијата на екранот:
800x480
Бренд Име:
WANUSUAL
Оперативен Систем:
Windows CE 6.0
Екранот:
tft екран на допир
HD Екран:
800*480
ПРОЦЕСОРОТ:
ARM11+ARM9 833MHZ фреквенција
Поддршка за HD:
720P,1080P,RMVB видео,полн вид
Надворешна Меморија:
До 32GB/ТФ-Картичка
Засилувач Максимална Излезна Моќност:
45 W x 4
Тип:
2 din
GPS Процесор:
SF 2531
Гаранција:
1 година

Избор на клиент