• Новак
6 Компјутери Мажите Tuxedo Cufflinks Формално Костим Кошула Studs Ткаенината Линкови Постави Постојан

6 Компјутери Мажите Tuxedo Cufflinks Формално Костим Кошула Studs Ткаенината Линкови Постави Постојан

DEN 176.00
DEN 207.36
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

6 Компјутери Мажите Tuxedo Cufflinks Формално Костим Кошула Studs Ткаенината Линкови Постави Постојан Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Елегантни, нежно и луксузен дизајн. Погоден за сите професионални одговараат, и одлична за било каква формална прилика. Оваа cufflink ќе биде лесно да се зацврсти, удобен за носење. Спецификации : Тип : Cufflinks Поставите Пол : машки Карактеристики : Корисни, Формално, Tuxedo Кошула Додатоци Материјал : Бакар Максимален дијаметар : стан.1.8 см/0.71" Минимален дијаметар : стан.1cm/0.39" Боја : Злато+Црна Количина : 6 Компјутери/Set (2 x Cufflinks, 4 x Кошула Studs) Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 2 x Cufflinks (без мало пакет) 4 x Кошула Studs

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Cufflinks
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
JAVRICK
Метали Тип:
Бакар

Избор на клиент