• Новак
10pcs USB Micro 5-пински машки Конектори Приклучоци Штекер SMD Surface-Mount

10pcs USB Micro 5-пински машки Конектори Приклучоци Штекер SMD Surface-Mount

DEN 31.00
DEN 32.64
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Па ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако вашата цел повеќе од $5. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Пакет Се Вклучени :
10 x USB Micro 5-пински машки Конектори Приклучоци Штекер SMD Surface-Mount
Почитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro).Ви благодариме за вашиот поддржува!
. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Ви благодариме за вашата поддршка!
Драг пријател, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако сакате целосна следење на информации. Или pls сплит вашата нарачка, можете да поднесете повеќе од 2 наредби, бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5 за да бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5, Русија помалку од $2.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
5-Пински
Бренд Име:
diymore

Избор на клиент