• Новак
Удар Dremel Пресврт Носот Капа Носот-капа Вежба Посветен Локатор За Мелница Ротари APR5

Удар Dremel Пресврт Носот Капа Носот-капа Вежба Посветен Локатор За Мелница Ротари APR5

DEN 55.00
DEN 84.96
-35 %
Во достапна форма

Пристапност


100% сосема нов и висок квалитет се Користи за одредување вежба малку, мелење машина, и други. Вклучување на мелница, чувајте го ротирачки во локатор, мелница може да се стиска прецизно. Многу лесен за ракување и одржување.
Карактеристики : Материјал : пластични Боја : црна Внатрешен дијаметар : 20mm База дијаметар : 60mm Количина : 1 компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Вежба Посветен Локатор ( капа и вежба не се вклучени )

Главните карактеристики

Бренд Име:
Shanwen
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
вежба посветен локатор

Избор на клиент