• Новак
YongHe Дома Декоративни Маслото За Спалната соба Моне-Giveni градина Индивидуализира Спреј Сликарство ѕид деко Frameless мастило Постер

YongHe Дома Декоративни Маслото За Спалната соба Моне-Giveni градина Индивидуализира Спреј Сликарство ѕид деко

DEN 704.00
DEN 1380.48
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

Yonghe Декоративни Сликарство со посебен развој на Xuan хартија, свила крпа и масло на платно, за да се осигура дека оригиналната боја на теренот е поширок, повеќе заситени бои. Мастило користење Epson Оригинален 11-боја, пигмент мастило, неговата скала на бои е поголем од избор на бои на античките слики, и боја стабилност е добар, може да достигне 70-80 години не исчезнат. Можете да го прилагодите големина? Yonghe Декоративни слика за да им обезбеди на некои од производот custom size услуги, детали може да го контактирате овластениот сервис. Со развојот и созревањето на технологијата на културните остаток Репродукција во 21-от век, совршен уметничка репродукција може да бидат прикажани во светот, мајстор класика почна да одиме во обичните луѓе семејството, и постепено стана познат high-end уметнички дела се користи за домашна декорација. Особено ентузијасти за фотографија, уметност микро-спреј технологијата може да го направи вашиот ремек-дело совршен присутни 5.
Yong He Impressionist сликарство Berthe Morisot - Giveni Градина Индивидуализира Спреј Сликарство ѕид деко Frameless мастило Постер
Основната Големина има 3 големини :
16*16inch-40*40 см
20*20inch-50*50cm
24*24 инчен-60*60см
Други големина може да се индивидуализира,ве молиме контактирајте не за големина што ви треба!
С&П
1.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm
Број На Модел На:
Berthe Morisot -Giveni градина
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Impressionist
Техника:
Спреј Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Поддршка База:
Хартија
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
оригиналниот:
No
Материјал:
Хемиски влакна платно
Медиум:
пигмент мастило
useage:
красат
Тоа е индивидуализира:
Да, ве молиме контактирајте со нас
Обликот:
правоаголник

Избор на клиент