• Новак
ВИСТИНСКИ МАСТИЛО ЦЕВКА Q1251-60254 ЗА HP DESIGNJET 5000/5500 42 Боја на Мастило Цевка за Полнење

ВИСТИНСКИ МАСТИЛО ЦЕВКА Q1251-60254 ЗА HP DESIGNJET 5000/5500 42 Боја на Мастило Цевка за Полнење

DEN 6480.00
DEN 7199.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

PS : ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна при донесувањето на плаќање преку paypal, ние само го прифаќа paypal превозот адреса (Ние не прифаќаме било каква промена на адресата преку e-mail) политика на Враќање, Ако вашата цел е примена, и тоа не е она што го наредил, или во вашиот објект има производителот дефект, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 бизнис ays. Испорака обично трае 7-13 работни дена за да стигнат до повеќето од други дестинации во целиот свет, но во некои ретки околности или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено овие земји, Русија, Бразил, Италија, итн.
Ако ви треба побрзо превозникот, ве молиме контактирајте со нас побрзо.Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад, точно превозот адреса треба да се потврди.Ако тоа е се покажа како погрешен објект или имаат производителот дефект, ве молиме испратете го врати објектот и ние ќе ви испратиме замена за слободни. Купувачот мора да ги плати врати товарни полнење. Објектот ќе бидат испратени 1 -3 работен ден по исплата потврди.
ви благодарам многу
ОБНОВЕНА ГЛАВА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ
Превозот бесплатно од Страна aliexpress стандард превозот или Кина Пост Int'l се Регистрирате Воздух Mail. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет тер 3 недели. Ако очекувате било доцнење во плаќањето, ве молам дозволете ми да знам. Ве молиме испратете плаќање во рок од 3 дневна по понуди крајот или вашето купување. Дистрибутер : Ние, исто така може да го прифати специјални понуди од дистрибутер за рефус со цел, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил. Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине било негативни повратни информации, ве молиме да ни даде можност за решавање на било какви проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
ВИСТИНСКИ МАСТИЛО ЦЕВКА Q1251-60254 ЗА HP DESIGNJET 5000/5500 42" Боја на Мастило Цевка за Полнење ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА ПАКЕТ : 1 BUC ВКЛУЧЕНИ

Плаќање прифаќаме само ЗАЧУВАМ за продажба на мало.

Главните карактеристики

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други

Избор на клиент