• Новак
1X Бесплатен Превозот Fuser Филм за Коника Minolta Bizhub C220 C280 C360 C224 C364 C284 Спојување Појас

1X Бесплатен Превозот Fuser Филм за Коника Minolta Bizhub C220 C280 C360 C224 C364 C284 Спојување Појас

DEN 2953.44
Во достапна форма

Пристапност

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот, државни празници .Задоволството на клиентите е многу важно за нас.Некои далеку земји треба повеќе од 60days.Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со нас
Превозот :
1.Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање & Политика За Наплата :
1.
Услуги На Клиентите :
1.
Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број.За царинење на плаќање : Со цел да се спаси непотребни трошоци за нашите клиенти, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност, ако треба .

Главните карактеристики

Бренд Име:
HAIPING H
Број На Модел На:
C220 C280 C360 C224 C364 C284
квалитет:
Добар квалитет
Функција:
Нови Компатибилен
испорака:
Може да се следат
Пакет:
Неутрален Пакување
Објектот:
Fuser Одредување На Филмот Спојување Појас

Избор на клиент