• Новак
Нова Бела 10 Јарди на Прекрасна Чипка Лента Лента DIY Везени Нето Накит венчаница Прибор за Облека Чипка Ткаенина

Нова Бела 10 Јарди на Прекрасна Чипка Лента Лента DIY Везени Нето Накит венчаница Прибор за Облека Чипка Ткаенина

DEN 39.00
DEN 47.52
-18 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако не сте задоволни со нашите производи , ве молиме контактирајте со нас пред да се остави негативни повратни информации да ни даде шанса да се реши проблемот .
Политика на враќање
1. Нашиот тим за поддршка ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо .
Опис На Превозот
Тоа обично трае околу 15-28 работни дена да Соединетите американски Држави , Канада , Австралија , Нов Зеланд ,20 -40 работни дена во европа . Секој клиент е многу важна за нас . Ние сме мило да оставите позитивен фидбек за вас, се надевам ќе се направи истото што го . Сепак , ова ќе резултира во доцнење на царинење .
Note2 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Начин на плаќање
Прифаќаме само paypal , сите плаќања мора да се направи во рок од 7 дена од датумот на .
Можете да управувате со вашата онлајн бизнис партнер ве молиме одете на мојата продавница да се погледне на други ОБЈЕКТИ
Со среќа да ви !!.
Опис на производот Нова Бела 10 Јарди на Прекрасна Чипка Лента Лента DIY Везени Нето Накит венчаница Прибор за Облека Чипка Ткаенина
боја : Бела
Должина : 10 јарди/многу
Note1 : Можете да изберете различна боја сакате .

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
328523
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Извезена
Ширина:
22mm-45mm
Бренд Име:
lanshui

Избор на клиент