• Новак
ONEMIX Мажите Работи Чевли за Жени Ретро Велур Водоотпорни Обувки Pigskin Спортски Чевли Џогирање Отворено Одење Патики 2018

ONEMIX Мажите Работи Чевли за Жени Ретро Велур Водоотпорни Обувки Pigskin Спортски Чевли Џогирање Отворено

DEN 1901.00
DEN 2880.00
-34 %
Во достапна форма

Пристапност


(1) Точка Обработка На Време :
Општо Земено,Ние ќе Брод вашата предмети во рок од еден ден по потврдување на уплатата,без остатокот на викенд.
(2) Ако има било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да разговарате со нас директно или порака на нас,ние ќе ви даде повеќе директни информации.
(1) Pigskin Кожа Крзно Материјал : Досадна полирање pigskin кожа крзно материјал е со велур допир и кожата сама по себе е густа и меки со природни површина боја, villus и dermatoglyph. На пример : 23. На пример : ако вашите нозе должина е 23.
(2)Високо еластична и Едно време пенење MD Ѓон : да Се биде моделирана од едно време висока температура греење, тоа е еднакво пена да биде мека, еластична, lightsome и шок отпорни.Ве молиме за разбирање.
(3)Пета Систем на Заштита : Анти torsional Пета дизајн нема да ги споделите со нозете sideslip во чевлите да влијаат врз ефектот на водење и направи чевли и луѓето се совршен пар.
(2)ЖИВИ : ONEMIX мислам став кон животот спорт може да бидат повеќе широка,љубов ONEMIX личност,а не нужно athlets,но тоа мора да биде љубов спорт луѓе,спортски е живеат надвор духот. Купувачи се грижи чевли наместо кутии.
(3) Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи е различен.
Ве молиме имајте во предвид :
Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и следење на светлината разлика прилагодување итн,
на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.
(4) Подолу е информации за време на испорака кои користат кина пост од кина во различни земји.
Ние сакаме нашите купувачи само трошат помалку пари за да се добие истиот производ.ONEMIX е посветена да се во потрага по млади луѓе со личноста нога чевли уметност,апсорпција и интеграција на сите модни идеи,наречен спорт на потребните спојлер. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши,
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 3.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Пол:
Унисекс
Применливи место:
Конкретни Кат
За Растојание:
Маратон(>40km)
Бренд Име:
onemix
Датум На Издавање:
Winter2017
Функција:
Амортизирање
Број На Модел На:
ONEMIX 01119
спортски тип:
Начин на живот
Функција:
Водоотпорен,Дише,Висина Зголемување,Масажа
Insole Материјал:
ЕВА
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горната Висина:
Ниска
Технологија:
dmx
Горниот Материјал:
Велур
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Почетник
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
боја:
Црвено Бели Сива Сива Пинк Слива
Пол:
Адвокатско Човек Мажите Женска Жените Дами Девојки Женски Mujer Hombre
Функција:
Воздухот Удобно Купот Против пролизгување Класичен Мода Ултра
Големина:
35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
Стил:
Неформални се Кандидира обувки Салата Shox Крст-тренер Тенис Flykwire Chaussure
Функција два:
Дише Спорт Убаво Забава Џогирање Светлина
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Време:
2017 2018 2019 Џогирање
Функција три:
Трговија на големо и Мало ОЕМ Бесплатен Превозот
Повод:
Партиски Состанок Кошарка Датира Патување Се Кандидира Отворено Одење

Избор на клиент