• Новак
Напредни алуминиум легура владетел, мултифункционални студент сечење заштита уметност анти лизга цртање алатка

Напредни алуминиум легура владетел, мултифункционални студент сечење заштита уметност анти лизга цртање алатка

DEN 327.00
DEN 327.36
-0 %
Во достапна форма

Пристапност


Име : nakioo Количина : 1pcs Материјал : алуминиум легура Боја/шаблон : Како што е прикажано на сликата Големина : 20cm,30cm,45см Топло прашува:ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е завршена. Адреса не може да биде изменета по породувањето.

Главните карактеристики

Бренд Име:
BLINGIRD
Укината:
No
Број На Модел На:
NKR
Промоција Владетел:
Yes
Материјал:
Метал
Владетел Тип:
Директно Владетел
Тип:
владетелот

Избор на клиент