• Новак
5.75 инчен Круг led headlamp комплет за Харли Дејвидсон Дуна, Ниски велосипедист, вајд глајд 5-3/4 led светлата проектор

5.75 инчен Круг led headlamp комплет за Харли Дејвидсон Дуна, Ниски велосипедист, вајд глајд 5-3/4 led светлата

DEN 1693.00
DEN 2016.00
-16 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Светлата Собрание
Бренд Име:
JVISION
Wattage:
45W
Име На Модел:
5.75 инчен led светлата за харли
моќност:
45W(9*5w)
Напон:
9-32V DC
Факултативна Боја:
црна/сребрена
Температура На Боја:
6500k-7000k
Lumens:
4000LM
Материјал:
Diecast алуминиум домување
Водоотпорен го оценувате :
IP 67
Работна температура:
-40°C~85°C
Животен век:
50000 часа

Избор на клиент