• Новак
2017 Пролет и Есен Нови V деколте во Вест Поврзана Дното Кошула корејски Ракави Џемпер Девојки Облека Мода Пријатна Вест Девојка Палта

2017 Пролет и Есен Нови V деколте во Вест Поврзана Дното Кошула корејски Ракави Џемпер Девојки Облека Мода

DEN 571.00
DEN 851.52
-33 %
Во достапна форма

Пристапност


Име : Вест
Материјал : Памук, Полиестер
Боја : како на Сликата
Големина : Просечна Код ( L )
1lot=1pcs Пожалуйста, обратитесь к таблице размеров чтобы выбрать подходящий размер Размер Длина одежды бюст Длина рукава рекомендует высота L 73-79(cm) 97(cm) - 15-20 Возраст(150cm-165)1 cm. Примечания : Пожалуйста, позвольте 2-3 см ошибка из-за ручного измерения. 2. Все измерения в сантиметрах, обратите внимание : 1 см = 0.3937 дюймов, 1 дюймов = 2.540 см.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
15, 16, 17, 18, 19, 20
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
a013
Ткаенина Тип:
Плетени
Стил:
Европски и Американски Стил
Јака:
V Деколте
Материјал:
Волна,Полиестер,Памук
Дебелина:
Медиум
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Долго
Сезоната:
пролетта и есента
Големина:
Просечната кодот
Снабдување Тип:
во парк

Избор на клиент