• Новак
Acasis USB 2.0 3.0 Компактен Преносни Голема Брзина Поддршка Multipe USB Decice Центар за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп со 4 Порти Продолжување Адаптер

Acasis USB 2.0 3.0 Компактен Преносни Голема Брзина Поддршка Multipe USB Decice Центар за персонален КОМПЈУТЕР

DEN 82.00
DEN 100.80
-19 %
Во достапна форма

Пристапност


Acasis USB 2.0 3.0 Компактен Преносни Голема Брзина Поддршка Multipe USB Decice Центар за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп со 4 Порти Продолжување Адаптер
Answer : ___________________________ Note : USB2.0/ USB3.0 две избори,ве молиме изберете во зависност од вашите потреби.
1.ве молиме, изберете usb 2.0 и должина за сакате,Црна usb 2.0 (20cm),Црна usb 2.0 (60cm),Црна usb 2.0 (120cm).
2.ве молиме, изберете usb 3.0 и должина за сакате,Црна usb 3.0 (20cm),Црна usb 3.0 (60cm),Црна usb 3.0 (120cm).

Главните карактеристики

боја:
Црна 2 0usb 20cm, Црна 2 0usb 60cm, Црна 2 0usb 120cm, Црна 3 0usb 20cm, Црна 3 0usb 60cm, Црна 3 0usb 120cm
Бренд Име:
Acasis
Интерфејс Тип:
USB 3.0
Пристаништа:
4
Стандард:
USB 3.0
Funtion:
Никој
сертификација:
3C
Број На Модел На:
AB ЦЕНТАР
Пакет:
Yes

Избор на клиент