• Новак
Цвет Круг Конектори Bails Монистра 12.9x6mm 220pcs Антички Сребрен Одговара Шарм Европската Хривнија L736

Цвет Круг Конектори Bails Монистра 12.9x6mm 220pcs Антички Сребрен Одговара Шарм Европската Хривнија L736

DEN 672.00
DEN 959.52
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Состојба : 100% сосема нов
Материјал : Цинк Легура(олово бесплатно)
12.9x6mm дебелина 9.2 милиметри голема дупка кол 5.1 mm мала дупка кол 1.6 mm 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен Количина : 220pcs
Како можам да го користам мојот забава?
chlick овој линк за да добие помош
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас.
-Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти
"Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе примите
вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме.
-Ако не сте задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте
нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZsilver
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
L736
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
1.4g

Избор на клиент