• Новак
бесплатен превозот, памук девојки шапка , нови Портокал фокс beanies капи рачно изработени капчиња шапка ,детски цртан филм шапка

бесплатен превозот, памук девојки шапка , нови Портокал фокс beanies капи рачно изработени капчиња

DEN 388.00
DEN 408.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Превозот и ракувањето со обвиненија се неповратни во секој случај. Купувачот ја прифаќа одговорноста да се плати за враќање товар. Ние со задоволство ќе рефундирање на вашите пари или размена на предмети ако очигледно приговори се појави. Плаќањето ќе биде наплата по предмети назад до нашата продавница. Ние поддршка на пратката од страна на "HK пост" "China post" "ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" "FEDEX" "ТНТ" "СФ",Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне. За ставки кои не се имате било квалитетот проблем, купувачот треба да носат дополнителни превозот на трошоците за враќање на предмети назад.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Купувачи се одговорни за данок ако вашата земја има,и на увозни давачки(општо express)
компанијата ќе го направи тоа,нема дополнителни такси, но не можеме да се gurantee на сите наредби бидејќи на земјата разлика).На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
001
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Бебе Возраст:
19 до 24 месеци
Рака Тип:
прилагодлив
Бренд Име:
PUMBAA СВИЊА

Избор на клиент