• Новак
Долго Зелено Платно Престилка Barista Шанкер Бејкер Готвач Угостителство Униформа Цвеќарницата Столар Тетоважа Уметник Градинар Работа Носат K91

Долго Зелено Платно Престилка Barista Шанкер Бејкер Готвач Угостителство Униформа Цвеќарницата Столар Тетоважа

DEN 1322.00
DEN 1391.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Употреба:
Neatening/Складирање
Бренд Име:
LTSapronology
Стил:
Краток
Тип:
Лигавче
Материјал:
Платно
Класификација:
Без Ракави Престилка
Број На Модел На:
k91
боја:
Зелена
индустрија:
Угостителство,Кетеринг,Ресторан,Хотел,Бистри,Кафетерија,Цвет продавница
Окупација:
Barista,Шанкер,Бејкер,Сликар,Цвеќарницата,Столар,Берберот,Тетоважа Уметник
Пол:
Унисекс, женски, машки

Избор на клиент