• Новак
2017 падне нови жените печатење збор се облекуваат дама vestidos европската мода партија облека секојдневен облека дама гроздобер печатење

2017 падне нови жените печатење збор се облекуваат дама vestidos европската мода партија облека секојдневен

DEN 1084.00
DEN 1290.24
-16 %
Во достапна форма

Пристапност

(Ние не сме одговорни за вашите царина ако имаат) Повратна информација е важна за нас,ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.) За боја : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.Сите предмети што доаѓаат од Кина ,и се сосема нови со ознаки. За квалитетот проблем : Квалитет проблем одобрен : оштетени, голема површина на дамка,не е во ред моделот, скршени zip,дупки,боја,итн,кои може да бидат рефундирани целосно или делумно. И на крај поштенски имаме плаќа не се враќа.Се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачот.Ние сме мило да го направи истото за вас.
За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 2-4cm се разликува поради разни рачни мерни методи,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни. Nonquality проблем одобрен : несоодветна големина,само што не им се допаѓаат,теми штрчат,мала дамка,исчезнат после миење,мали off-lineдупката,копчиња скрши далеку,косата се лизга,боја на аберации,проѕирна ткаенина,мирис,итн.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Број На Модел На:
Се облекуваат
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
OLONIYA
Сезоната:
Есен
Деколте:
О Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Никој
Половината:
Природни

Избор на клиент