• Новак
XNWY Две мотор H мост L9110 stepper мотор модул (Нова)

XNWY Две мотор H мост L9110 stepper мотор модул (Нова)

DEN 45.00
DEN 48.00
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
XNWY
Број На Модел На:
Две мотор H мост L9110 stepper мотор модул (Нова)
Додаток Тип:
конектор за додатоци

Избор на клиент