• Новак
{Guoran} Висока Половината Жени Панталони Зима 2017 Топло Руно Молив Панталони Femme Црна, Сива Сини Панталони Дама Тенок Памук Leggings

{Guoran} Висока Половината Жени Панталони Зима 2017 Топло Руно Молив Панталони Femme Црна, Сива Сини Панталони

DEN 976.00
DEN 1301.76
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


Забелешка : Како и Мерење Различни ,Не Може да се 2-3 CM ERRO,И ве Молиме, Изберете Ја големината Според големината на табелата наместо вообичаените носат големина во вашата земја. За повеќето производот што го нудиме бесплатен превозот, но треба да се обрне внимание на тоа пред да го купат ; За Производ, А Ние ви ветуваме 100% Слика на Вистински производи. Ние ќе испраќање на производи во рок од 3 работни дена по системот потврди вашата исплата; C. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го решат проблемот за вас пред да ни остави негативен фидбек.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Поради различни монитори се прикаже различни, навистина прави суптилна боја мапи и вистинска грешка е нормално. За Плаќање А Плаќање се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску; Б Нашите купувачот Заштита САМО ја заштитува Методи за Плаќање Ali Express на подолу : Плаќање Повратни информации политика, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата, Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Декорација:
Џебови
Број На Модел На:
810
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Половината Тип:
Висок
Одговара Тип:
Слаби
Материјал:
Памук
Должина:
Full Length
Бренд Име:
guoran
Панталона Стил:
Молив Панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Ткаенина Тип:
Ткаени
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Содржина:
Памук и Полиестер
Издание тип:
Тенок
За сезоната:
Есен; Зима;
Еластична индекс:
Еластичноста
Мека индекс:
Супер Меки
перење:
Со благи мијат со вода
боја:
Црно; Темно Црвена;Сина
Дебелина:
Руно
Стил:
Моден

Избор на клиент