• Новак
Целосна Моќ 10W 20W 30W 50W LED Драјвер Водоотпорен IP66 Алуминиум Школка Floodlight Напојување За LED Intergrated SMD ПАРЧЕ Чипс.

Целосна Моќ 10W 20W 30W 50W LED Драјвер Водоотпорен IP66 Алуминиум Школка Floodlight Напојување За LED Intergrated

DEN 240.00
Во достапна форма

Пристапност


Целосна Моќ 10 W 20 W 30 W 50 W LED Драјвер Водоотпорен IP66 Алуминиум Школка Floodlight Напојување За LED Intergrated SMD ПАРЧЕ Чипс.
Добредојдовте на нашата продавница !
Точка Име : 10 W 20 W 30 W 50 W Водоотпорен Возачот
Materail : Алуминиум
Работа Температура : -20-80 Centdegree
Гаранција : >50,000 Хс
Cerifictions : CE CCC Ro Hs
Употреба : За 10 - 200 W LED intergrated Чипови центарот на Вниманието Floodlight Сијалица, светла Итн
• Шенжен Yi Ke Трговија Co.,Ltd "UMAKED" Нашиот Сопствен Бренд ,Ние Може да Помогне да се Направи (ОЕМ/ODM) За LED Светилка Делови
• Ние се прифати голем број на видови на плаќање ,5 Lots или повеќе Авто 10% попуст off ,и Други Големи цел контактирајте со нас , Уживаат во шопинг !

Главните карактеристики

Wattage:
10W 9x1 300mA, 10W 3x3 900mA, 20W 10x2 600mA, 30W 10x3 900mA, 50W 10x5 1500mA
Тип На Објект:
Поплави Светла
Стил:
Модерна
База Тип:
Никој
сертификација:
CQC,CE,RoHS,CCC
Бренд Име:
Umaked
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Повод:
Надворешниот Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Хром
Напон:
85-265V
Број На Модел На:
D-10-50W01
Заштита Ниво:
IP33
Објектот:
10W 20W 30W 40W 50W 60W 70W 80W 100W Водоотпорен Возачот
Влезен напон и Current1:
10W (DC30-48V)/(300mA) 20W(DC20-39V)(600mA) 30W (DC20-39V)(900mA)
Влезен напон и Current2:
40W (DC20-39V)(1200mA) 50W (DC20-39V)(1500mA)
Материјал:
Aluminun плоча база одбор
Работа Tempreture:
-20 centigrade до 80 centigrade
Животен век:
>50.000 часа
Примена:
Се користи за 10W 20W 30W 50W 100W 150W 200W led floodlight

Избор на клиент