• Новак
2X Анти Blue-Ray 14 Екран Заштитник, Чувар Покритие за LG грам 14 инчен 14Z950 14

2X Анти Blue-Ray 14 Екран Заштитник, Чувар Покритие за LG грам 14 инчен 14Z950 14

DEN 818.00
DEN 861.60
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние сме посветени на обезбедување на Најдобри производи Достапни на пазарот. Чистење на екранот темелно. Очигледно голема!
2. Ние ги користиме Зачувам Плаќање на Услугата. 30 дена со Замена или Враќање на средствата. Усогласат изложени дел со рабови на ДС екран, Бидете сигурни дека екран guard hasbeen ставање straightly. Излупете off маска со обезбедени налепница по примената завршен.
Пакет Содржина : - 2 x 14" (16 : 9) Лаптоп Екран Заштитник
КАРАКТЕРИСТИКИ :
*Анти-Отсјај : Супер тенок, optically јасно, 100% Анти-отсјај и отпечатоци. Ако сте заинтересирани во повеќе парчиња, ќе им понуди повеќе попуст. Сите Пратки од Воздухопловната БЕЗ Дополнителни Трошоци.
*Ултравиолетови зраци зграпчување : за Да се намали LCD екран неизвесност под силна светлина, и намалување на УВ оштети LCD, така што вашиот екран ќе биде нов засекогаш.7 % да ви помогне да се намали зрачење извор на загадување, така што ќе можат да уживаат во удобно, природна и здрава визија.
*99% супер светло пренос : единствена светлина технологија на обработка за да се зголеми течен кристал екран е враќање на оригиналната боја, така што екранот е поубаво и повеќе јасни.
Топ Причини за Купување на нашите Производи :
1.

Главните карактеристики

Бренд Име:
KH
Употреба:
Анти Blue-Ray, Screen protector
Број На Модел На:
14
Пакет:
Yes
боја:
Транспарентна
Производи Статус:
Акции
Количина:
2

Избор на клиент