• Новак
НОРДИСКИТЕ Bluetooth 4.0 nRF52832 производство серија пет горат алатка за производство Алатка Програмер

НОРДИСКИТЕ Bluetooth 4.0 nRF52832 производство серија пет горат алатка за производство Алатка Програмер

DEN 6000.00
Во достапна форма

Пристапност

Оваа режач има повеќе од една верзија, еден до десет, бројот на горење не е иста, цената не е иста, ве молиме контактирајте го сервисот за Горење на целната табла поддршка n RF51802 чип или лепење чип Поддршка XP, WIN7, WIN8, WIN10 оперативен систем, и стабилна работа режач снабдувањето со енергија од надвор, и целната табла нема потреба од дополнително напојување 500m A само за обновување на осигурување Поддршка BOOTLOADER, SOFTDEVICE, АПЛИКАЦИЈА за спојување на горење Advanced encryption алгоритам, силна доверливост, спречување на читање назад, за да се осигура дека програмата не ќе бидат копирани Целна одбор краток спој потсетник Автоматски да проверува по горење за да се обезбеди правилна програма за горење Канал избор и затворени работата интерфејс е едноставен, и ракувањето е да се избегнат, па како да се минимизира интервенција на операторот Успешна прашува за неуспешно работење По програмата е изгорена, целната табла автоматски се ресетира и лесно да се тестираат за Поддршка на линија не гори, гори чипови одделно (горат блок треба да се купи одделно) Работа стабилност, да се грижи Брзо гори, најбрз горење цел одбор само горат 1. Ве молиме да го користите стара верзија на софтвер за контакт со клиентите, клиент сервис, за барање на нова верзија на софтверот.

Главните карактеристики

Test1:
4
Test4:
4
Бренд Име:
BETTERSHENGSUN
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
nRF52832

Избор на клиент

STM32F373CCT6 STM32F373CC STM32F373 QFP48
  • Новак

STM32F373CCT6 STM32F373CC STM32F373 QFP48

DEN 152.00 164.64

""""""" "Купувачи се забележи : "" 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за в

HF3FD 024-H3F(335)(567) 24VDC 10A
  • Новак

HF3FD 024-H3F(335)(567) 24VDC 10A

DEN 11.00 12.00

""""""" "Купувачи се забележи : "" 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за в

PIC16F84A-04/P
  • Новак

PIC16F84A-04/P

DEN 25.00 27.84

""""""" "Купувачи се забележи : "" 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за в

F3PA005V 5VDC 5A 4
  • Новак

F3PA005V 5VDC 5A 4

DEN 43.00 46.56

""""""" "Купувачи се забележи : "" 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за в

2SC1444
  • Новак

2SC1444

DEN 89.00 96.48

""""""" "Купувачи се забележи : "" 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за в

R2S15902FP R2S15902 QFP-44
  • Новак

R2S15902FP R2S15902 QFP-44

DEN 48.00 52.32

""""""" "Купувачи се забележи : "" 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за в

DMA-SH-109D 22F-1C
  • Новак

DMA-SH-109D 22F-1C

DEN 16.00 17.28

""""""" "Купувачи се забележи : "" 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за в

F4AK024T F4AK024T-24VDC 24V
  • Новак

F4AK024T F4AK024T-24VDC 24V

DEN 26.00 28.80

""""""" "Купувачи се забележи : "" 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за в